Fórum o anime a ostatních tématech
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Epic movie

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Epic movie Empty
PříspěvekPředmět: Epic movie   Epic movie Icon_minitime10th September 2008, 19:44

KOMEDIE/USA/86 MIN



Epic Movie je další nepřímé pokračování Scary Movie.Jsou zde obsazeni skoro stejní herci,stejný humor atd.Tentokrát paradují filmy:Šifra mistra Leonarda,Narnie,Harry Potter,Piráti z Karibiku,Karlík a továrna na čokoládu,Xmeny a spoustu dalšího.Jak už jsem zvyklí humor je převážně černý a šílený.Začátek mi připadal nemastný a neslaný,ale časem se to opravdu rozjíždí.Humor je ale oproti Scary movie 3 a 4 drsnější a sprostší.Po krátké předehře se postavy pootkají v továrně na čokoládu,kde se povedlo pár vtipů a pokračují do Narnie,kde už se odehrává celý zbytek příběhu.Osobně,ač mám rád parodie a šílený humor přišlo mi toto divné až trapné.Výkony herců byly občas dost ubohé,ale například poslední bitva,nebo vysvětlení proč je faun napůl kozel a napůl člověk u mě vyvolalo tzv. rofl smích.Některé scény můžou někomu připadat nechutné,ale mě docela pobavily.Parodie na piráty byla krátká,ale zato povedená.Část odehrávající se v Bradavicích byla taky skvělá a stejně tak i část s Xmeny.Celkový dojem z filmu,ale nebyl zrovna nejlepší.Tento film je opravdu jen pro určitou část lidí,ostatní jim budou opovrhovat.To je asi vše co bych o tomto filmu napsal,já vím je to poměrně krátké,ale díky délce filmu není co psát dál.




♦ Verdikt



+Pár povedených vtipů

+Na chvíly dobrá zábava

-Herecké výkony jsou slabé

-Většina vtipů jsou až moc ulítlé

-Krátkost filmu



Celkově tedy vcelku nepovedený film se spoustou chyb ale najdou se v něm i světlé místa a určitá část si ho určitě oblíbí.



65%/100



Epic movie Epic_movie_unrated_dvd__large_


Naposledy upravil Hatake dne 11th September 2008, 14:49, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Epic movie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epic movie   Epic movie Icon_minitime10th September 2008, 19:46

ten obrazek zmensi je moc velky ,jinak tenhle film sem videl Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Epic movie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epic movie   Epic movie Icon_minitime11th September 2008, 08:40

Dave napsal:
ten obrazek zmensi je moc velky ,jinak tenhle film sem videl Twisted Evil
Ten film je strasna blbost,ale obcas jsou tam fakt skvely mista,ale libilo se me vic Scary movie,tohle uz je trochu moc
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Epic movie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epic movie   Epic movie Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Epic movie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Disaster Movie
» Scary movie 1
» Scary movie 2
» Scary movie 3
» Scary movie 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Recenze :: Filmové recenze-
Přejdi na: