Fórum o anime a ostatních tématech
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pokec o PC

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime8th September 2008, 22:21

Zde si muzete pokecat o PC
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: HTML prohlížeč   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 17:26

Jaký prohlížeč používáte? Jaký je podle vás nejlepší?

Hodně dlouho jsem používala Internet Expoler ale počase jsem zjistila že je hrozně pomalý a o nic lepší než ostatní prohlížeče (tím nechci žádného Expoleráče urazit...) a tak jsem přešla na Operu. Je rychlepší a stejně přehledná, navíc je tam tzv. Speed dial - navolíte si 9 stránek a pokaždé když operu zapnete se vám tento výběr ukáže - stačí kliknout.

Také napište jaký prohlížeč je podle vás nejlepší!
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 17:33

dark napsal:
Jaký prohlížeč používáte? Jaký je podle vás nejlepší?

Hodně dlouho jsem používala Internet Expoler ale počase jsem zjistila že je hrozně pomalý a o nic lepší než ostatní prohlížeče (tím nechci žádného Expoleráče urazit...) a tak jsem přešla na Operu. Je rychlepší a stejně přehledná, navíc je tam tzv. Speed dial - navolíte si 9 stránek a pokaždé když operu zapnete se vám tento výběr ukáže - stačí kliknout.

Také napište jaký prohlížeč je podle vás nejlepší!

Tak IE sem pouzival taky,konkretne IE6,byla docela dobry,ale casem me tam pri kazdym spusteni nabehlo 50 reklam a nakonec sem nucene presel na IE7,ktery melo strasnej design a bylo to pomaly uplne neskutecne,tak sem presel na Mozzilu a nemuzu si stezovat,rychly,jednoduchej hezkej design,dokaze stahnout i vic jak 2GB narozdil od IE a hlavne ma dobrou ochranu proti pop-upum a taky se s ni dobre stahuje
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 17:47

tak to asi neznate Safari nebo nove GOOGLE CHROME ,podle me ma nejlepsi design SAFARI asi to je tim ze je to od applu ,ale zas nejrychlejsi prohlizeč je podle me GOOGLE CHROME ktery je teda oproti safari a mozille ohodne rychlejsi! jinak ja momentalne pouzivam GOOGLE CHROME Wink
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 17:50

Dave napsal:
tak to asi neznate Safari nebo nove GOOGLE CHROME ,podle me ma nejlepsi design SAFARI asi to je tim ze je to od applu ,ale zas nejrychlejsi prohlizeč je podle me GOOGLE CHROME ktery je teda oproti safari a mozille ohodne rychlejsi! jinak ja momentalne pouzivam GOOGLE CHROME Wink

GOOGLE chrome nechcu cetl sem o nem clanek a radsi sem zustal u Mozzily Clanek tady
Návrat nahoru Goto down
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 17:53

Dave napsal:
tak to asi neznate Safari nebo nove GOOGLE CHROME ,podle me ma nejlepsi design SAFARI asi to je tim ze je to od applu ,ale zas nejrychlejsi prohlizeč je podle me GOOGLE CHROME ktery je teda oproti safari a mozille ohodne rychlejsi! jinak ja momentalne pouzivam GOOGLE CHROME Wink

O novém GOOGLE CHROM jsem toho hodně slyšela (mimochodem je ke stáhnutí na www.stahuj.cz). Je opravdu tak dobrý jak se všude píše? A je tam i tolik revolucí? Právě jsem slyšela že zas tak nic nového nepřináší, tak nevím.
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 17:57

Používám Mozillu, jsem spokojenej.
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 17:58

dark napsal:
Dave napsal:
tak to asi neznate Safari nebo nove GOOGLE CHROME ,podle me ma nejlepsi design SAFARI asi to je tim ze je to od applu ,ale zas nejrychlejsi prohlizeč je podle me GOOGLE CHROME ktery je teda oproti safari a mozille ohodne rychlejsi! jinak ja momentalne pouzivam GOOGLE CHROME Wink

O novém GOOGLE CHROM jsem toho hodně slyšela (mimochodem je ke stáhnutí na www.stahuj.cz). Je opravdu tak dobrý jak se všude píše? A je tam i tolik revolucí? Právě jsem slyšela že zas tak nic nového nepřináší, tak nevím.
no me napr. ten design chromu moc nenatchla ,spise me natchla ta rychlost zobrazovani stranek!
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:02

Dave napsal:
dark napsal:
Dave napsal:
tak to asi neznate Safari nebo nove GOOGLE CHROME ,podle me ma nejlepsi design SAFARI asi to je tim ze je to od applu ,ale zas nejrychlejsi prohlizeč je podle me GOOGLE CHROME ktery je teda oproti safari a mozille ohodne rychlejsi! jinak ja momentalne pouzivam GOOGLE CHROME Wink

O novém GOOGLE CHROM jsem toho hodně slyšela (mimochodem je ke stáhnutí na www.stahuj.cz). Je opravdu tak dobrý jak se všude píše? A je tam i tolik revolucí? Právě jsem slyšela že zas tak nic nového nepřináší, tak nevím.
no me napr. ten design chromu moc nenatchla ,spise me natchla ta rychlost zobrazovani stranek!

Zkoušel jsi to porovnat s Operou? Já právě používám Operu a zdá se mi znatelně rychlejší než IE, teď jde o to, jestli i rychlejší než GCH (Google Chrome). JInak bych si ho totiž stáhla.
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:05

NEZKOUSEL SEM to porovnavat a to zduvodu takoveho ,ze mi nejde spustit opera Sad
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:10

Dave napsal:
NEZKOUSEL SEM to porovnavat a to zduvodu takoveho ,ze mi nejde spustit opera Sad

Aha, tak to je škoda, protože Opera má (alespoň podle mě) hezká design.
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:31

já mám mozillu a google chrom a jsem spokojen...
Návrat nahoru Goto down
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:33

Libop napsal:
já mám mozillu a google chrom a jsem spokojen...

A který je podle tebe lepší? M or GCh?
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:35

dark napsal:
Libop napsal:
já mám mozillu a google chrom a jsem spokojen...

A který je podle tebe lepší? M or GCh?
no momentálně mozilla protože do google chromu mi nejdou nainstalovat moduly:(
Návrat nahoru Goto down
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:36

Libop napsal:
dark napsal:
Libop napsal:
já mám mozillu a google chrom a jsem spokojen...

A který je podle tebe lepší? M or GCh?
no momentálně mozilla protože do google chromu mi nejdou nainstalovat moduly:(

Jo, to už jsi říkal...
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:37

Docela premyslim o tom safari a mozna i jinych ale zase se me nechce menit mozzila,kde mam vsechno nahazeny v oblibenych a vim co kde je atd,proste jsem si na ni uz zvykl
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:38

Já už měnit taky nebudu, jsem rád za to co mám.
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:41

Rei napsal:
Já už měnit taky nebudu, jsem rád za to co mám.

JJ i z IE sem prechazel nerad,ale nucene a kdyz si predstavim ze by se me smazali vsechny moje stranky ktery mam v oblibenych asi bych se obesil x))
Návrat nahoru Goto down
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:41

Hatake napsal:
Rei napsal:
Já už měnit taky nebudu, jsem rád za to co mám.

JJ i z IE sem prechazel nerad,ale nucene a kdyz si predstavim ze by se me smazali vsechny moje stranky ktery mam v oblibenych asi bych se obesil x))

Jedna z nevýhod Opery je to, že tam nemáš oblíbené. Jenom těch 9 co se ti objeví při spuštění...
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:44

dark napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
Já už měnit taky nebudu, jsem rád za to co mám.

JJ i z IE sem prechazel nerad,ale nucene a kdyz si predstavim ze by se me smazali vsechny moje stranky ktery mam v oblibenych asi bych se obesil x))

Jedna z nevýhod Opery je to, že tam nemáš oblíbené. Jenom těch 9 co se ti objeví při spuštění...

Tak to je na nic,u mozzily taky nejsou oblibeny pridava se to do vrchni listy kde neni misto po 8 delsich odkazech ale pak je tam vysunovaci lista kde sou vsechny dalsi x)
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime14th September 2008, 18:46

Hatake napsal:
dark napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
Já už měnit taky nebudu, jsem rád za to co mám.

JJ i z IE sem prechazel nerad,ale nucene a kdyz si predstavim ze by se me smazali vsechny moje stranky ktery mam v oblibenych asi bych se obesil x))

Jedna z nevýhod Opery je to, že tam nemáš oblíbené. Jenom těch 9 co se ti objeví při spuštění...

Tak to je na nic,u mozzily taky nejsou oblibeny pridava se to do vrchni listy kde neni misto po 8 delsich odkazech ale pak je tam vysunovaci lista kde sou vsechny dalsi x)
ano,přesně a tohle se mi u mozilli líbí cheers
Návrat nahoru Goto down
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime19th September 2008, 20:04

Tak co Google Chromáci? Už jste tam našli nějakou chybičku? jestli jo tak napište, pak si to totiž nebudu stahovat....
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime19th September 2008, 20:06

dark napsal:
Tak co Google Chromáci? Už jste tam našli nějakou chybičku? jestli jo tak napište, pak si to totiž nebudu stahovat....
nn,google chrom je prostě hafo dobrej a aji kdyby byla nějaká chyba tak nic není dokonalý ne? Cool
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime19th September 2008, 20:08

dark napsal:
Tak co Google Chromáci? Už jste tam našli nějakou chybičku? jestli jo tak napište, pak si to totiž nebudu stahovat....
nasel jsem jich spoustu , treba ,ze se seka ,ale tohle muze byt mym pocitacem Sad
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime19th September 2008, 20:09

Libop napsal:
dark napsal:
Tak co Google Chromáci? Už jste tam našli nějakou chybičku? jestli jo tak napište, pak si to totiž nebudu stahovat....
nn,google chrom je prostě hafo dobrej a aji kdyby byla nějaká chyba tak nic není dokonalý ne? Cool

nemluvím o chybách typu: jedna ikonka se mi ale VŮBEC nelíbí. Mluvím o chybách které vadí v používání. O těch byste se mohli zmínit ne? :-) Já si totiž nechci stahnout (jako minule) něco co nebudu používat protože na to bude nějaká chyba. Za pár dní (pokud se žádná chyba neobjeví) so chrome stáhnu. prozatím zůstanu u Opery...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokec o PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o PC   Pokec o PC Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokec o PC
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pokec o PSP
» Pokec o Wii
» Pokec o PS2
» Pokec o PS3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Pokec-
Přejdi na: