Fórum o anime a ostatních tématech
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Max Payne2: The fall of Max Payne

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: Max Payne2: The fall of Max Payne   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime10th September 2008, 19:42

Tato hra jako jednička se odehrává v New Yorku. V prvním dílu Max ztratil rodinu, a nějak se to zvrtlo a šla po něm mafie (kteří mu zabily rodinu, a policie ta po něm šla protože se do něčeho dostal. Na konci z něho guvernér udělal "hrdinu" aby ho očistil od viny, jelikož jedinej guvernér věděl jak to bylo. Takže se Max vrátil k policii, a tady začíná dvojka (po roce od jedničky). Divné je že první díl příběhově trval rok, a dvojka jenom jednu noc. lol! Na začátku dvojky Max dostal hlášení o střelbě v jednom skladišti. Tam to začne pomalu ale jistě zamotávat. To je všechno pro příběh, chcete vědět víc? Zahrajte si to! lol! Grafika je dobrá, ve hře máte na výběr z řady zbraní od pistote po AK-47 a M4 Carabine. Ve hře můžete spomalovat čas (na určitou dobu), a dělat "Matrix" triky (jen základy, jenom skok do stran, a skok dopředu a dozadu).
Hra je na PS2, PC a XBOX
Plusy: • Hodně zbraní
• Hodně akce
• Dobrý příběh a hudba
Mínusy: • Já tam žádnej mínus nevidím lol!

Pár screenů ze hry:
Max Payne2: The fall of Max Payne 561633_20030930_screen002
Max Payne2: The fall of Max Payne Max_screen006
Max Payne2: The fall of Max Payne 561633_20031015_screen012
Max Payne2: The fall of Max Payne Max_screen001

Moje hodnocení: 8.5 z 10

MEGA edit: Happy now? lol!


Naposledy upravil Rei dne 11th September 2008, 19:37, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max Payne2: The fall of Max Payne   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime10th September 2008, 19:43

jeste tam napis na co to je Wink
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max Payne2: The fall of Max Payne   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime10th September 2008, 19:45

Dobrá recenze,zakladní popis,dobře napsaný,kdyžtak recenzujte cizý recenze;) já bych ti za to dal tak 80/100 -za to ze je to kratky a screeny mas jenom jako odkaz,jinak nemam vytky bounce

EDIT-Hru sem nehral ale hral sem prvni dil a tomu bych dal tak 80/100
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max Payne2: The fall of Max Payne   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime10th September 2008, 19:47

Hatake napsal:
Dobrá recenze,zakladní popis,dobře napsaný,kdyžtak recenzujte cizý recenze;) já bych ti za to dal tak 80/100 -za to ze je to kratky a screeny mas jenom jako odkaz,jinak nemam vytky bounce

EDIT-Hru sem nehral ale hral sem prvni dil a tomu bych dal tak 80/100

tak ty screeny se daj opravit Wink
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: SCREENY   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime11th September 2008, 08:45

Ok tak ti poradím kdyz pises tak nahore mas ten vyber(pisma,barvy atd) mas tam jedno policko jako takovej obrazek na to kliknes,otevre se ti takovy okno kam napsises odkaz na ten obrazek a potom se ti ten BBcode napise sam a nemusis nic psat.Nebo si ho napises sam a to udelas takhle Max Payne2: The fall of Max Payne Semka vlozis odkaz pak to bude vypadat takto:
Max Payne2: The fall of Max Payne 561633_20030930_screen002
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max Payne2: The fall of Max Payne   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime22nd September 2008, 18:53

tak jsem to taky zacal hrat,hodne navykova hra,za jedno odpoledne celej jeden part x)
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max Payne2: The fall of Max Payne   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime22nd September 2008, 18:55

Hatake napsal:
tak jsem to taky zacal hrat,hodne navykova hra,za jedno odpoledne celej jeden part x)
No páni,hatake to je síla lol! a jinak já to hrál(dobrá hra)
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max Payne2: The fall of Max Payne   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime23rd September 2008, 15:29

Hatake napsal:
tak jsem to taky zacal hrat,hodne navykova hra,za jedno odpoledne celej jeden part x)

Jj, velmi dobrá hra. Hlavně že příběh se odehraje za jednu noc, hra dlouhá ale trvá jednu noc. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max Payne2: The fall of Max Payne   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime23rd September 2008, 16:50

nj jsou takovy hry afro
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Max Payne2: The fall of Max Payne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Max Payne2: The fall of Max Payne   Max Payne2: The fall of Max Payne Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Max Payne2: The fall of Max Payne
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Recenze :: Herní recenze :: PC recenze-
Přejdi na: