Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata

PříjemGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

F.E.A.R.

Goto down 
AutorZpráva
Libop
Super Moderator
Super Moderator

Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 02. 09. 08

PříspěvekPředmět: F.E.A.R.   10th September 2008, 19:21

Takže o hře F.E.A.R. jsem se dozvěděl od svého kamaráda,tak jsem si jí koupil,nainstaloval a začal hrát.
F.E.A.R. znamená v překladu strach, později se však dozvíte, že jde o zkratku First Encounter Assault Recon. Jedná se o 3D střílečku, kterých je k dispozici mraky, avšak tato slibovala jakési napětí, proto jsem si ji zahrál.
Nyní budu jen stroze konstatovat plusy a minusy, zbytek stejně nikoho nebaví číst.

Nová verze hry

Zápory

* Na dohrání stačí několik hodin, pak můžete hru zahodit
* Interiéry po čase vykazují stereotyp, absence velkých ploch pod širým nebem, kde byste se mohli trochu porozběhnout a chvíli bloudit.
* Nejasný příběh (nebo spíš jsem v samém zápalu boje neměl nervy na to sledovat ho) lol!
* Ve hře bojujete proti vojákům a „duchům“. Duchové vám však neubírají životy a tak se není třeba jich bát. To je škoda, časem jsem začal paranormální jevy ignorovat.
* A ten hlavní zápor přijde na konec (nebo spíš nepřijde). Stejně jako v Half Life 2, i v této hře jsem na konci čekal super bosse, který bude tuhý a do kterého budu muset vystřílet veškerou munici. Nestalo se tak a hra skončila bez velkého finále (které přišlo už před tím v jiných fázích hry)

Klady

* Velice inteligentní protivníci. Přemisťují se, nelezou vám do mušky, stále jsou v pohybu, skrývají se za roh, kooperují.
* Grafika je poměrně dobře zpracovaná, není co vytknout.
* Hra se hraje sama, neodejdete, dokud nedohrajete – opravdu návyková hra.
* Prostředí je docela temné a má opravdu pochmurnou atmosféru
* Skvělé zbraně, můžete při sobě mít vždy jen tři a to nabízí prostor pro taktické uvažování.

Závěrem chci říct, že nelituji času stráveného nad touto hrou. Snad jedině bych pokáral autory za to, že jsem se málo bál. Do hry bych dal více morbidní prostředí a hlavně víc překvapení, pastí a leknutí. Po první půlhodince, kdy si zvyknete na holčičku s mrtvým výrazem, už budete při procházení interiéru pomalu zívat. Rozveselí vás až inteligentní vojáci, kteří vás nenechají dýchat ani chvilku bez pocitu, že jste v ohrožení.

Hra má již dva datadisky: F.E.A.R. Extraction Point a F.E.A.R. Perseus Mandate
Pokračování hry nese název Project Origin a má být vydáno na podzim 2008.

Minimální konfigurace: Win XP/2000, P4 1.7 GHz nebo ekvivalent, 512 MB RAM, GK s 64 MB (GeForce 4 Ti nebo Radeon 9000)
Doporučená konfigurace: P4 3.0 GHz, 1 GB RAM, GK s 256 MB (Radeon 9800 Pro nebo GeForce 6600)
Testovací konfigurace: 5.0 GHz, 2GB RAM, GK s 256 MB[color=green]

Naposledy upravil Libop dne 11th September 2008, 19:00, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Libop
Super Moderator
Super Moderator

Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 02. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: F.E.A.R.   11th September 2008, 18:43

Sakra nevíte proč mi tam nejdou dát videa?(teda jen nějaký)

Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator

Poeet p?íspivku : 289
Registration date : 04. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: F.E.A.R.   11th September 2008, 20:30

Tak tohle je dost dobra recenze,jinak FEAR sem hral skvela hra,ale super bossove uz dneska moc nejsou,je to takovy divny,vystrilet do normalniho chlapika munici a on to stejne prezije,takze ja radsi hry bez bossu,nebo jedine v RPG

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: F.E.A.R.   

Návrat nahoru Goto down

F.E.A.R.
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Recenze :: Herní recenze :: PC recenze-
Přejdi na: