Fórum o anime a ostatních tématech
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hry na PS3

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime5th September 2008, 18:31

Zde můžete psát jaké hry máte, nebo na ktere se těšíte. (Snad moderátorům nebude vadit že jsem založil nový topic)
Já mám- Virtua Fighter 5, Enchanted Arms, Soul Calibur 4, Dynasty Warior 6 a Dragon Ball Z: Burst limit.

Těším se na- Naruto: Ultimate Ninja STORM a na Disgaea 3.
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime8th September 2008, 22:31

Rei napsal:
Zde můžete psát jaké hry máte, nebo na ktere se těšíte. (Snad moderátorům nebude vadit že jsem založil nový topic)
Já mám- Virtua Fighter 5, Enchanted Arms, Soul Calibur 4, Dynasty Warior 6 a Dragon Ball Z: Burst limit.

Těším se na- Naruto: Ultimate Ninja STORM a na Disgaea 3.
ja se taky tesim na naruta dobra grafarna Wink
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime9th September 2008, 09:02

Dave napsal:
Rei napsal:
Zde můžete psát jaké hry máte, nebo na ktere se těšíte. (Snad moderátorům nebude vadit že jsem založil nový topic)
Já mám- Virtua Fighter 5, Enchanted Arms, Soul Calibur 4, Dynasty Warior 6 a Dragon Ball Z: Burst limit.

Těším se na- Naruto: Ultimate Ninja STORM a na Disgaea 3.
ja se taky tesim na naruta dobra grafarna Wink

Viděl sem trailer a ten je úplně úžasnej,jinak kdybych měl PS3 tak bych se těšil na Naruto,God of War 3 a Killzone 2 a nový Final fantasy.Jinak bych si určitě koupil FIFU 08(na konzolich je dobrá,ne jako na PC)NHL 08(to samý jako u FIFY)Army of two,Metal Gear Solid 4 a Heveanly Sword afro
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime9th September 2008, 15:54

FF na PS3 nebude, ty šmejdi to udělaly jenom na XBox. Úplně mě sklamali stímhle.
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime9th September 2008, 16:04

Rei napsal:
FF na PS3 nebude, ty šmejdi to udělaly jenom na XBox. Úplně mě sklamali stímhle.

Jak to???Já četl že to bude pro oboje?To bych je nakopal,celou sérii PS exluzivita kromě pár dílů na PC a teď to udělají na tu Mrkvosofťáckou sračku(Xbox) lol!
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime14th September 2008, 18:45

Hatake napsal:
Rei napsal:
FF na PS3 nebude, ty šmejdi to udělaly jenom na XBox. Úplně mě sklamali stímhle.

Jak to???Já četl že to bude pro oboje?To bych je nakopal,celou sérii PS exluzivita kromě pár dílů na PC a teď to udělají na tu Mrkvosofťáckou sračku(Xbox) lol!

Jsem to četl na jedné stránce.
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime14th September 2008, 18:54

Rei napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
FF na PS3 nebude, ty šmejdi to udělaly jenom na XBox. Úplně mě sklamali stímhle.

Jak to???Já četl že to bude pro oboje?To bych je nakopal,celou sérii PS exluzivita kromě pár dílů na PC a teď to udělají na tu Mrkvosofťáckou sračku(Xbox) lol!

Jsem to četl na jedné stránce.
ja nedavno cetl na tiscali ze to vyjde pro oba, a na xzone maji v predobjednavce Xbox i PS3 afro
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime14th September 2008, 18:55

Hatake napsal:
Rei napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
FF na PS3 nebude, ty šmejdi to udělaly jenom na XBox. Úplně mě sklamali stímhle.

Jak to???Já četl že to bude pro oboje?To bych je nakopal,celou sérii PS exluzivita kromě pár dílů na PC a teď to udělají na tu Mrkvosofťáckou sračku(Xbox) lol!

Jsem to četl na jedné stránce.
ja nedavno cetl na tiscali ze to vyjde pro oba, a na xzone maji v predobjednavce Xbox i PS3 afro
Ano přesně tak....
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime3rd October 2008, 16:39

Tak mozna budu mit na Vanoce PS3,co by jste me doporucily za hry,chtel bych neco s dobrou grafikou a bud RPG nebo neco akcniho,ale asi ne FPS to kdyztak 3rd person...

Zatim premyslim o Uncharted,Heavenly sword,FIFA09,NHL09,Race driver GRID,metal gear solid 4,Assasins creed,Folklore a docela zajimave vypada i Fallout 3 a Far cry2,skoda ze Resident evil 5 vyjde az 2009:(((

PS:Ty hry by mely byt 2;)
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime3rd October 2008, 18:11

no tak ja sem se asi rozhodl bude to bude Naruto ultimate ninja storm+Ninja gaiden sigma nebo Assasins creed
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime3rd October 2008, 18:31

Hatake napsal:
no tak ja sem se asi rozhodl bude to bude Naruto ultimate ninja storm+Ninja gaiden sigma nebo Assasins creed

Brácha si kupuje Naruto ninja storm, ale nějakej limitovanej balík, Má to speciální krabičku + Další CD ze Soundtrackem jako bonus + další věci navíc.
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime6th October 2008, 18:29

Rei napsal:
Hatake napsal:
no tak ja sem se asi rozhodl bude to bude Naruto ultimate ninja storm+Ninja gaiden sigma nebo Assasins creed

Brácha si kupuje Naruto ninja storm, ale nějakej limitovanej balík, Má to speciální krabičku + Další CD ze Soundtrackem jako bonus + další věci navíc.
No ja asi pockam az to bude trochu starsi(az vyjdou recenze a nekde to uvidim)na Vanoce sem se rozhodl pro Devil may cry 4-Uzasna grafika a FIFA09 ta ma dobrou grafiku a vysrzi na dlouho:))
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime6th October 2008, 22:13

Hatake napsal:
Rei napsal:
Hatake napsal:
no tak ja sem se asi rozhodl bude to bude Naruto ultimate ninja storm+Ninja gaiden sigma nebo Assasins creed

Brácha si kupuje Naruto ninja storm, ale nějakej limitovanej balík, Má to speciální krabičku + Další CD ze Soundtrackem jako bonus + další věci navíc.
No ja asi pockam az to bude trochu starsi(az vyjdou recenze a nekde to uvidim)na Vanoce sem se rozhodl pro Devil may cry 4-Uzasna grafika a FIFA09 ta ma dobrou grafiku a vysrzi na dlouho:))

Já zkusím GTA IV.

EDIT: Jinak nic nového jsem nehrál a stále hraju tu Disgaeu 3. Brácha už má u všech postav level 9999, peněz má tolik že mu tam píšou "too many" a všechny vedlejší věci má už hotoví, až na jednu a to prej bude těžky i stím levelem co má. lol!
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime7th October 2008, 17:41

Rei napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
Hatake napsal:
no tak ja sem se asi rozhodl bude to bude Naruto ultimate ninja storm+Ninja gaiden sigma nebo Assasins creed

Brácha si kupuje Naruto ninja storm, ale nějakej limitovanej balík, Má to speciální krabičku + Další CD ze Soundtrackem jako bonus + další věci navíc.
No ja asi pockam az to bude trochu starsi(az vyjdou recenze a nekde to uvidim)na Vanoce sem se rozhodl pro Devil may cry 4-Uzasna grafika a FIFA09 ta ma dobrou grafiku a vysrzi na dlouho:))

Já zkusím GTA IV.

EDIT: Jinak nic nového jsem nehrál a stále hraju tu Disgaeu 3. Brácha už má u všech postav level 9999, peněz má tolik že mu tam píšou "too many" a všechny vedlejší věci má už hotoví, až na jednu a to prej bude těžky i stím levelem co má. lol!
LOL
O GTA sem taky premyslel,ale oproti ostatnim hram se me tam zda docela slaba grafika,ale casem si to asi poridim:)
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime7th October 2008, 18:21

klidne si to porid ale je tu malej hacek ! TY jeste nemas PS3 :lol!:takze to ze si to poridis je sice pekny ,ale nejdriv si kup PS3 Very Happy lol! alien
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime7th October 2008, 21:19

Dave napsal:
klidne si to porid ale je tu malej hacek ! TY jeste nemas PS3 :lol!:takze to ze si to poridis je sice pekny ,ale nejdriv si kup PS3 Very Happy lol! alien
To si poridim zaroven s PS3:P
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hry na PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hry na PS3   Hry na PS3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hry na PS3
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Vše o konzolích a PC :: Sony :: PS3-
Přejdi na: