Fórum o anime a ostatních tématech
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vaše nejoblíbnější hra

Goto down 
+3
Rei
Libop
Yamashita Kazuma
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime4th September 2008, 20:49

Tak stejně jako v sekci PS2 sem pište vaše nej hry afro afro


MOJE

1)Half-Life 1&2

2)Titan Quest

3)Call of duty 1

4)Bioshock

5)Team Fortress 2

6)Obliivion

7)F.E.A.R.

8)Sacred

9)Hellgate London

10)Puzzle Quest


Half life
Vaše nejoblíbnější hra Gordon_Freeman

Titan Quest
Vaše nejoblíbnější hra Pcg_titan_quest
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime8th September 2008, 20:26

1,Riddick
2,F.E.A.R.
3,Half Life2
4,Gothic III
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime8th September 2008, 20:28

Libop napsal:
1,Riddick
2,F.E.A.R.
3,Half Life2
4,Gothic III

Hodně dobrej výběr,jenom mě mrzí že Gothic III se mě sekal tak že se to skoro nedalo hrát(víc jak Crysis,což nechápu) a tak sem to docela brzo odinstaloval
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime8th September 2008, 20:34

Hatake napsal:
Libop napsal:
1,Riddick
2,F.E.A.R.
3,Half Life2
4,Gothic III

Hodně dobrej výběr,jenom mě mrzí že Gothic III se mě sekal tak že se to skoro nedalo hrát(víc jak Crysis,což nechápu) a tak sem to docela brzo odinstaloval
No mně se taky sekal ale nainstaloval jsem to znovu a už se to nesekalo Smile
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime8th September 2008, 20:35

Libop napsal:
Hatake napsal:
Libop napsal:
1,Riddick
2,F.E.A.R.
3,Half Life2
4,Gothic III

Hodně dobrej výběr,jenom mě mrzí že Gothic III se mě sekal tak že se to skoro nedalo hrát(víc jak Crysis,což nechápu) a tak sem to docela brzo odinstaloval
No mně se taky sekal ale nainstaloval jsem to znovu a už se to nesekalo Smile

Fakt?Tak to zkusim mam to doma 3x xDD 2 z Levelu a 1x ze SCORE tak zkusim vsechny DVDcka snad to pujde
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime8th September 2008, 20:38

JJ zkus to stojí to za to Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime8th September 2008, 20:48

Libop napsal:
JJ zkus to stojí to za to Wink Wink
To já vím
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime8th September 2008, 20:58

Já udělám jenom Top5.
1.Counter Strike Source
2.Max Payne 2: The Fall of Max Payne
3.Mafia
4.GTA VC
5.Toribash
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Sakra... Jak sem dáváte ty obrázky? Jsem to chtěl schovat do spoilu protože je to velký.
Návrat nahoru Goto down
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime8th September 2008, 21:20

Rei napsal:
Já udělám jenom Top5.
1.Counter Strike Source
2.Max Payne 2: The Fall of Max Payne
3.Mafia
4.GTA VC
5.Toribash
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Sakra... Jak sem dáváte ty obrázky? Jsem to chtěl schovat do spoilu protože je to velký.

od toho je tu topic BB code http://console.forum.st/bbcode-f10/ Wink
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime9th September 2008, 09:14

Rei napsal:
Já udělám jenom Top5.
1.Counter Strike Source
2.Max Payne 2: The Fall of Max Payne
3.Mafia
4.GTA VC
5.Toribash
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Sakra... Jak sem dáváte ty obrázky? Jsem to chtěl schovat do spoilu protože je to velký.

Taky dobrý akorát Toribash sem nikdy pořádně nepochopil,jako asi po dvou dnech hraní sem na něco přišel ale co dělají lidi na youtube nechápu lol! a max payna sem bohužel hrál jenom 1
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime9th September 2008, 16:02

Toribash je úplně jednoduchej, stačí klikat na ty jejich svaly, a za ten čas co tam je musíš udělat různá comba a destruktivní útoky. Můžeš míchat judo s karatem a boxem, a nebo další bojová úmění.
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime9th September 2008, 16:05

Rei napsal:
Toribash je úplně jednoduchej, stačí klikat na ty jejich svaly, a za ten čas co tam je musíš udělat různá comba a destruktivní útoky. Můžeš míchat judo s karatem a boxem, a nebo další bojová úmění.
To jo ale já klikl na ty jejich svaly a jak se to spustilo tak spadly na zem lol!
Návrat nahoru Goto down
Meo-Two
Moderátor
Meo-Two


Poeet p?íspivku : 26
Age : 28
Registration date : 08. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime9th September 2008, 20:47

1)LOTR BFME

2)SWAT 4

3)Mafia
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime9th September 2008, 21:11

Meo-Two napsal:
1)LOTR BFME

2)SWAT 4

3)Mafia

BRFME je dost dobry ale hral sem jedno 2 afro
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime10th September 2008, 18:27

Hatake napsal:
Meo-Two napsal:
1)LOTR BFME

2)SWAT 4

3)Mafia

BRFME je dost dobry ale hral sem jedno 2 afro
Tu hru neznám jinak SWAT4 a mafia jo Cool
Taky celkem slušný Wink
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime10th September 2008, 18:58

Hatake napsal:
Rei napsal:
Toribash je úplně jednoduchej, stačí klikat na ty jejich svaly, a za ten čas co tam je musíš udělat různá comba a destruktivní útoky. Můžeš míchat judo s karatem a boxem, a nebo další bojová úmění.
To jo ale já klikl na ty jejich svaly a jak se to spustilo tak spadly na zem lol!

Simple! Na ty svlay jsi určitě klikal jenom jednou, takža nic neudělá. Je to totiž takhle: jeden click sval se ti zpevní, druhej click sval udělá svou funkci na jednu stranu, třetí click svalová funkce na druhou stranu, čtvrtej click sval zrelaxuje a pak zase od znova.
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime10th September 2008, 18:59

Rei napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
Toribash je úplně jednoduchej, stačí klikat na ty jejich svaly, a za ten čas co tam je musíš udělat různá comba a destruktivní útoky. Můžeš míchat judo s karatem a boxem, a nebo další bojová úmění.
To jo ale já klikl na ty jejich svaly a jak se to spustilo tak spadly na zem lol!

Simple! Na ty svlay jsi určitě klikal jenom jednou, takža nic neudělá. Je to totiž takhle: jeden click sval se ti zpevní, druhej click sval udělá svou funkci na jednu stranu, třetí click svalová funkce na druhou stranu, čtvrtej click sval zrelaxuje a pak zase od znova.

THX!Tohle me nikdo nikdy nebyl schopnej vysvetlit xDDD asi to zase nekdy zkusim x)
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime10th September 2008, 19:11

Hatake napsal:
Rei napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
Toribash je úplně jednoduchej, stačí klikat na ty jejich svaly, a za ten čas co tam je musíš udělat různá comba a destruktivní útoky. Můžeš míchat judo s karatem a boxem, a nebo další bojová úmění.
To jo ale já klikl na ty jejich svaly a jak se to spustilo tak spadly na zem lol!

Simple! Na ty svlay jsi určitě klikal jenom jednou, takža nic neudělá. Je to totiž takhle: jeden click sval se ti zpevní, druhej click sval udělá svou funkci na jednu stranu, třetí click svalová funkce na druhou stranu, čtvrtej click sval zrelaxuje a pak zase od znova.

THX!Tohle me nikdo nikdy nebyl schopnej vysvetlit xDDD asi to zase nekdy zkusim x)

Taky tam je Tutorial. lol! Jinak tam můžeš použít i tři písmena, Y, X a C. Y dělá funkce svalů, namíříš třeba na koleno a zmáčkneš Y, a koleno udělá svou funkci. X zpevňuje a relaxuje části těla, stejně jak u Y namířit a zmáčknout. C spevňuje a relaxuje celé tělo.
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime10th September 2008, 19:16

Rei napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
Toribash je úplně jednoduchej, stačí klikat na ty jejich svaly, a za ten čas co tam je musíš udělat různá comba a destruktivní útoky. Můžeš míchat judo s karatem a boxem, a nebo další bojová úmění.
To jo ale já klikl na ty jejich svaly a jak se to spustilo tak spadly na zem lol!

Simple! Na ty svlay jsi určitě klikal jenom jednou, takža nic neudělá. Je to totiž takhle: jeden click sval se ti zpevní, druhej click sval udělá svou funkci na jednu stranu, třetí click svalová funkce na druhou stranu, čtvrtej click sval zrelaxuje a pak zase od znova.

THX!Tohle me nikdo nikdy nebyl schopnej vysvetlit xDDD asi to zase nekdy zkusim x)

Taky tam je Tutorial. lol! Jinak tam můžeš použít i tři písmena, Y, X a C. Y dělá funkce svalů, namíříš třeba na koleno a zmáčkneš Y, a koleno udělá svou funkci. X zpevňuje a relaxuje části těla, stejně jak u Y namířit a zmáčknout. C spevňuje a relaxuje celé tělo.

Nj tutorial sem moc nepochopil xDDD
Návrat nahoru Goto down
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Moje nej. hry   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime14th September 2008, 16:57

1, Age of empires III.
2, FlatOut 2
3, CityLive
4, Plane Arcade
6, Bulánci ( lol! - nechce si někdo zahrát přes síť?)
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime14th September 2008, 17:40

dark napsal:
1, Age of empires III.
2, FlatOut 2
3, CityLive
4, Plane Arcade
6, Bulánci ( lol! - nechce si někdo zahrát přes síť?)

Bulánci lol x))) ale jinak znam akorat AoE3 a Flatout
Návrat nahoru Goto down
Rei
Member
Member
Rei


Poeet p?íspivku : 133
Age : 33
Registration date : 05. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime14th September 2008, 18:03

dark napsal:
1, Age of empires III.
2, FlatOut 2
3, CityLive
4, Plane Arcade
6, Bulánci ( lol! - nechce si někdo zahrát přes síť?)

FlatOut2 je bezva hra, jsem jsi koupil časopis ABC a tam byla i tato hra. A díky této hře jsem poznal bezva skupiny jako třeba Rob Zombie a Megadeth.
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime14th September 2008, 18:16

Rei napsal:
dark napsal:
1, Age of empires III.
2, FlatOut 2
3, CityLive
4, Plane Arcade
6, Bulánci ( lol! - nechce si někdo zahrát přes síť?)

FlatOut2 je bezva hra, jsem jsi koupil časopis ABC a tam byla i tato hra. A díky této hře jsem poznal bezva skupiny jako třeba Rob Zombie a Megadeth.

Nj ja mam Flatout2 vypaleny,z ABC a ze Score xD
Návrat nahoru Goto down
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime14th September 2008, 18:17

Hatake napsal:
Rei napsal:
dark napsal:
1, Age of empires III.
2, FlatOut 2
3, CityLive
4, Plane Arcade
6, Bulánci ( lol! - nechce si někdo zahrát přes síť?)

FlatOut2 je bezva hra, jsem jsi koupil časopis ABC a tam byla i tato hra. A díky této hře jsem poznal bezva skupiny jako třeba Rob Zombie a Megadeth.

Nj ja mam Flatout2 vypaleny,z ABC a ze Score xD

Já ji mám také z ABC (asi většina). Teďka jsem slyšela že je nová verze na PlayStation s nějakým vylepšením...
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime14th September 2008, 18:19

dark napsal:
Hatake napsal:
Rei napsal:
dark napsal:
1, Age of empires III.
2, FlatOut 2
3, CityLive
4, Plane Arcade
6, Bulánci ( lol! - nechce si někdo zahrát přes síť?)

FlatOut2 je bezva hra, jsem jsi koupil časopis ABC a tam byla i tato hra. A díky této hře jsem poznal bezva skupiny jako třeba Rob Zombie a Megadeth.

Nj ja mam Flatout2 vypaleny,z ABC a ze Score xD

Já ji mám také z ABC (asi většina). Teďka jsem slyšela že je nová verze na PlayStation s nějakým vylepšením...
Jj uz vysla i na PC je to neco jako datadisk,ale prej je to spatne optimalizovany a hodne malo vylepseni Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vaše nejoblíbnější hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbnější hra   Vaše nejoblíbnější hra Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše nejoblíbnější hra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Vše o konzolích a PC :: PC-
Přejdi na: