Fórum o anime a ostatních tématech
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nejčastější otázky

Goto down 
AutorZpráva
Dave
Super Moderator
Super Moderator
Dave


Poeet p?íspivku : 320
Registration date : 02. 09. 08

Nejčastější otázky Empty
PříspěvekPředmět: Nejčastější otázky   Nejčastější otázky Icon_minitime4th September 2008, 17:10

6 ) Nejčastější otázky
Flash paměť = Vnitřní paměť PSP kde jsou uloženy systémové soubory a registry (firmware + údaje(čas,nick,..))

Brick = =PSP s poškozenou flash pamětí (nesprávné zacházení s tématama nahrávaných přímo do flash paměti, programy zasahující do flash paměti atd.), takováto PSP také dostávají v překladu název cihla (možno opravit přes PB, existuje ještě tzv Fullbrick který lze opravit pouze přes zálohu NAND paměti PSP (také přes PB)

POKUD CHCETE ZMĚNIT COKOLIV VE FLASH PAMĚTI PSP RADĚJI SE PORAĎTE S NĚKÝM ZKUŠENÝM


Film v mp4 se v psp hlasí jako corrupted file
Buď byl tento film převeden ve špatných rozměrech nebo je špatně pojmenovaný nebo byl film převeden v novém kodeku h.264 a ten PSP ovládá až od firmware 2.5
Video taky může být ve špatné složce


Moje karta (memory stick pro duo) má v PSP menší velikost než má udáno..(512MB->465MB ; 1024->949 ; 2048->1939)

Toto je v pořádku všechna paměťová media májí nadsazenou velikost, ale ve skutečnosti je o něco málo menší
32 MB ? 30MB (93.8%)
64 MB ? 61MB (95.3%)
128 MB ? 123MB (93.1%)
256 MB ? 220MB (85.9%)
512 MB ? 460MB (89.9%)
1024 MB(1GB) ? 940MB (91.8%)
2048 MB(2GB) ? 1.85GB (90.3%)
4096 MB(4GB) ? 3.66GB (89.4%)


Sekne se mi PSP a nejde vypnout.

Stačí 10 sekund držet tlačítko pro vypnutí.....v žádném případě nevyndávejte baterku !!!!!!

Mám PSP a nemohu (nevím jak) změnit pozadí
Fw 2.0 a vyšší má tuto funkci (změna pozadí) vnořenou stačí jen najet v PSP do photo, zobrazit obrázek:
a) stisněte trojúhleník a vlevo je "Set As Wallpaper"
b) Potom Settings/Theme settings/Wallpaper tam nastavte "USE"


Jak se zbavím corrupted data v PSP game?
Hombrew má vždy 2 složky - něco a něco% , připište před složky __SCE__něco a %__SCE__něco (u složky s % se % přesouvá dopředu)

Co to jsou Death pixely?
Death pixely jsou mrtvé body, které na monitoru svítí jen jednou barvou nebo vůbec nesvítí

Kolik deathpixelů je na reklamaci?
Reklamace by se mela uskutečnit jiz pri 5 DP

Proč PSP neběží na plném taktu?
PSP má maximální výkon 333/166, ale pravděpodobně kvůli slabé baterii zatím PSP běží na 222/111, aby se spotřebovala méně baterka.
Pomocí RECOVERY u CF si můžete PSP nataktovat na 333


Mám windows 98 a když připojím PSP tak ho PC nedetekuje.
Windows XP má už v sobě ovladače přímo pro PSP proto s tímto nejsou problémy, ale 98 je starší systém a je potřeba tyto ovladače stáhnout

odkaz zde:

www.tactical-moh.wz.cz/3615.zip

Mám windows xp a když připojím USB, tak PC sice detekuje PSP, ale nerozpozná
Problém bude pravděpodobně v kabelu, zkuste ho vyměnit


Proč mi přesunutí většího souboru na MemoryStick trvá třeba půl i více hodiny
Problém může být v PC..Ujistěte se, že nemáte v PC USB 1.1, nebo zkuste naformátovat kartu v PSP. problém může být taky že máte FAKE kartu. Zkuste test karet


http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/..._138.25KB.html

Proč v psp potvrzuji kolečkem a ve hrách křížkem?
U PSP dovezená z Japonska jsou prohozená potvrzovací tlačítka..pokud chcete zaměnit kolečko za křížek jako to mají evropská stačí v RECOVERY dát REGISTRY HACKS


Stáhnul jsem hru a po stáhnutí má hra divný,špatný formát a název (něco.jpg nebo down.obj, apod..)
Soubor jednoduše přejmenujte na hra.iso (down.obj -> hra.iso)

Mám custom firmware a při spuštění hry mi PSP po animaci napíše chybu s tímto číslem
a) 80020148 b) 80020321 c) 80010002 d) v RECOVERY nejde Configuration
a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)
b) 80020321 - V mechanice není UMD
c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy, nebo máte pravděpodobně vadné iso
d) pokud nejde v RECOVERY najet na možnost config (PSP se sekne) dejte v RECOVERY Advanced/Toogle USB to flash1 a smažte soubor config.se


Upgradoval jsem na Custom firmware, ale když PSP zapnu, tak mam jen černou obrazovku a PSP se po 10sekundach samo vypne.
Při startu PSP držte pravé horní tlačítko (R), najede vám černá tabulka, najeďte do Configuration a Položku "Autorun program at PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP" nastavte na DISABLED
Návrat nahoru Goto down
http://console.forum.st
 
Nejčastější otázky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Vše o konzolích a PC :: Sony :: PSP-
Přejdi na: