Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata

PříjemGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Vyslankyně

Goto down 
AutorZpráva
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator

Poeet p?íspivku : 289
Registration date : 04. 09. 08

PříspěvekPředmět: Vyslankyně   18th September 2008, 16:43

V jednom malém mětečku v Texasu žila rodina Lerkyových.Mike a Stephanie,dva manželé

měli 16-ti letého syna Petera.Žili v rodinném domě na kraji města.Čtyří kilometry od jejich domu,

byl hřbitov.Nikdy jim na tom nepřipadlo nic zvláštního.Před rokem se do tohoto městečka

přistěhovala tajemná věštkyně.Předpovídala jednu zkázu za druhou a nikdo ji nebral vážně.

Jednoho dne šel Peter nakoupit do místního obchodu.Nebyl moc velký,ale lidem ve vesnici

stačil.Když vcházel do dveří,někdo ho chytl za rameno.Otočil se a spatřil zvráštivělou,starou

tvář.Její zacuchané,prošedivělé vlasy měla až po ramena.Její stará,zeschlá a kostnatá ruka

ho držela za rameno.,,Nehrabte na mě",skoro až zaječel Peter.Věštkyně,paní Cleyerdová

stáhla ruku.,,Konec se blíží,nebrali jste mě vážne a to byla osudová chyba.Já se pomstím!",,

Nechte mě být",zařval Peter a odhodil ji od sebe.Stará žena v roztrhaných šatech se

rozesmála a odešla.Peter na všechno zapomněl a nakupoval.V košíku už měl celý nákup,

tak vyrazil k pokladně.Zase mu to začalo vrtat hlavou.,,Co tím mohla myslet?"Ptal se sám

sebe.,,20 dolarů",řekla starší paní u pokladny.Zaplatil a vyrazil domů.

Ten nákup byl pekelně těžký.Odemčel.Rodiče byli doma.,,Ahoj",řekla jeho máma.,,Čau",pozdravil,

složil nákup za dveře a šel se konečně najíst.Nějak mu ta podivná událost vypadla z hlavy.Když

dojedl svou snídani,rodiče mu oznámili,že večer jdou spolu do kina.,,Určitě na nějakou blbost",

pomyslel si,ale nic neřekl.Alespoň si bude moct Kate,jeho přítelkyni pozvat domů.Po snídani

vyrazil za Kate.Všechno s ní domluvil.Měla přijít v 8 hodin večer.

Rodiče už odešli a on čekal na Kate.Bylo půl osmé.Zapl televizi.Nic.Jen zrnění.,,Asi výpadek",

pomyslel si a naladil na jiný program.To samé.Přišlo mu to divné,jako kdyby se něco stalo s

anténou,ale neměl čas ani chuť o tom přemýšlet.Crrrr!!,,To už bude Kate",řekl si a otevřel dveře.

Byla to ona.16-ti letá dívka.Nebyla nejhezčí z nejhezčích,ale i přesto se Peterovi velmi líbila.

Celá se třásla.,,To je tam taková zima?Je přece Červenec"řekl Peter.,,Nee ttam venku něco

jje",odpověděla vyděšeným hlasem.,,To nic nebude", odpověděl jí klidně Peter.,,Půjdu se

tam s tebou podívat",navrhl Peter.,,Tak jo",řekla Kate ze strachem v hlase.Peter popadl

kuchýňský nůž,jen tak pro jistotu a vyšel ze dveři.Kate se mu pevně držela kolem ruky.

V křoví bylo slyšet šůstění.Ale ne jako od zvířete.Jako od člověka.Najednou něco vylezlo z

křoví,z podivným mručením.,,Pane bože co to je?"Kate byla nervózní.,,Něco tam je",

zaječela.Byl to člověk.Chodil zhrbeně a mručel.Měl divnou stavbu těla.Všechny jeho

končetiny jen tak visely.Měl šedou pleť.Byl to nemrtvý.,,Áááááá",zařval Peter a vrazil

nemrtvému do hrudi nůž.Netekla z něho krev,ale padl k zemi,zřejmě podruhé mrtvý.Peter

se rozběhl k domu.,,Rychle,dovez sem to křeslo",zařval na Kate.Kate vyděšeně táhla křeslo,

když vtom něco proletělo oknem.Byl to nemrtvý,v kleče se zakousl Kate do nohy.Měl obrovskou

sílu.Škupl a její noha se oddělila od zbytku těla.Zaječela bolestí a spadla na bok.Krev tekla

proudem po koberci a nemrtvý ji,ještě než se vzpamatovala zlomil vaz.,,KATE!!!"Peter hodil

nožem po nemrtvém a ten spadl na zem,vedle Kate.Výtáhl z jeho těla kuchyňský nůž a

rozběhl se nahoru po schodech.Jeho táta rád sbíral starožitnosti a zbraně,rozběhl se do

ložnice.Okamžitě přesunul postel ke dveřím.Výtáhl z šuplíku pistoli z bubínkem a krabici

s 30 náboji.Ze stěny sundal starý meč,katanu.Pistol si zastrčil k pasu a podíval se z okna.

Viděl spoustu nemrtvých jak se plazí kolem dokola.Až teď si uvědomil co se vlastně stalo.

,,Ty slova.Co měly ty slova znamenat?Konec je tady,ale jak se pomstí?Co tím kruci myslela?"

Kate je mrtvá.Teď si to uvědomil.Už nikdy s ní nepromluví.Už nikdy ji nepolíbí.Už nikdy.Před

domem zastavilo auto.Byli to jeho rodiče.Musí je zachránit!Odrhnul postel,otevřel dveře a

vyběhl ke schodům.Na schodech stál nemrtvý.Ohnal se katanou a jeho hlava letěla vzduchem.

Z krku mu začala stříkat krev.doběhl dolů.V obýváku byli dva.Vytáhl pistoli a vystřelil.Oba padli

k zemi.Už byl skoro u dveří.Uslyšel jekot.To byla Stephanie.Jeho máma.Nejspíš mrtvá.Nemohl

ven.Byli jich tam stovky.Obrovské armády nemrtvých se jdou pomstít.,,Ale proč?"Dveře se

rozletěli.Stála tam paní Cleyerdová asi ze stovkou nemrtvých v zádech.,,Už chápeš,Petere?

Už chápeš význam těch slov?Ardmády nemrtvých dnes povstali,aby se pomstily!",,Ale za co,

zeptal se vyděšeně Peter.",,Za co?Za to,že jste mě neposlechli.Kdyby jste mě jen trošku

poslouchali,mohli jsme žít my,nemrtvý v souladu s vámi.Byla jsem vyslankyně z podsvětí.

Měla jsem vás otestovat.Nejste schopní s námi žít!"Ozval se výstřel.Vyslankyně padla k

zemi s dírou v hlavě.Peter si přiložil zbraň k hlavě.,,Je po všem.Všichni na kom mi kdy

záleželo jsou mrtvý.Už nemá cenu zkusit utéct.Jsou nepřemožitelní.Tohle je konec".Ozval

se výstřel a Peter spadl na zem.

KONEC

Omluvte případné pravopisné chyby,tak hodnotte x)

dark
Member
Member

Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: Vyslankyně   19th September 2008, 19:47

wow! to to přesně vystihuje. a pak ještě věta: Sakra, okousala jsem si celý nehty - tak to bylo napínavý! Smile Je pravda že tahle byla lepší než ta předchozí. I ta předchozí byla pěkně napsaná ale tahle má něco do sebe. A dal jsi tam dobrý konec - většina příběhů končí dobře, ale tohle skončilo tak, jak to bylo předvídatelné a pravděpodobné - realistické (ber to trošku s nadsázkou, ti zombie přeci jenom nebyli realističtí...). Neobjevil se žádný hodný čaroděj, který by udělal čáry mary fuk a po nemrtvých by zbyl je hroznej hluk. nene, pekně jsi to zakončil... Wink

Doufám že už pracuješ na další, budu se jí dožadovat.... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator

Poeet p?íspivku : 289
Registration date : 04. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: Vyslankyně   19th September 2008, 20:56

dekuju,no vlastne ona tahle byla prvni napsana,jenom sem ji postnul jako druhou,tu treti uz vymyslim pribeh,napisu to behem vikendu.Cekam na dalsi dil Ithana x)

dark
Member
Member

Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: Vyslankyně   20th September 2008, 12:15

Hatake napsal:
dekuju,no vlastne ona tahle byla prvni napsana,jenom sem ji postnul jako druhou,tu treti uz vymyslim pribeh,napisu to behem vikendu.Cekam na dalsi dil Ithana x)

Další díl Ithana? Mého černého bojovníka? Very Happy nevím jestli bude pokračování, když jsem si to dneska přečetla tak jsem se zhrozila co jsem to napsala! lol! No možná to nějak opravím a napíšu pokračování ale teďka se mi do toho vůbec nechce, hrozně mě bolí prsty...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vyslankyně   

Návrat nahoru Goto down

Vyslankyně
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Ostatní :: Vaše tvorba-
Přejdi na: