Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata

PříjemGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Krelen

Goto down 
AutorZpráva
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator

Poeet p?íspivku : 289
Registration date : 04. 09. 08

PříspěvekPředmět: Krelen   16th September 2008, 19:45

Krelen

1.Úvod

Krelen byla země,která vlastně byla jen velké město.Byla to nejbohatší země na světě.Neměla

sice velkou rozlohu,ale ona o ni nestála.Tím že byla tak malinká,byla i nejbohatší.Vlastnila 6

obrovských zlatých dolů a centrum města bylo nádherné.Všechno bylo v skvělém stavu a

všechno pozlacené.Byla to země lidí.Žilo tam asi 700 000 lidí.Na svou rozlohu měla ohromné

vojsko.Něco kolem 50 000 vojáků.Jejich zbroj byla nejlepší na světě,jejich zbraně byly

nejúčinější na světě.V téhle zemi se žil králoský život a každý kdo se zde narodil,mohl

být šťastný.Všude bylo jak si vydělat a navíc král Erikle byl tak štědrý a měl tolik peněz,že

občanům platil,za to že žijí v jeho zemi,za to že pracují a za všechno možné i nemožné.

Generál armády Kirl rád válčil.Jenže na tuhle zemi si nikdo netroufal útočit,proto Kirl

útočil na jednu zemi za druhou a kradl jejich majetek.Jednoho dne se mu to,ale stalo

osudné.Před 15 lety zaútočil na zemi orků.Armáda lehce zničila vojsko 30 000 vojáků.

Zabili 5 000 000 bezbraných orků,kteří v téhle zemi žili.Byla to totiž vyjmečná země.

V téhle zemi žili normální orkové,ne vojáci.Vojáci se přesunuli před několika lety do

země Wyrdalon,kde žilo 500 000 vojáků.To bylo neuvěřitelné.Když se o tom král Erikle

dozvěděl,nechal Kirla popravit,za ohrožení národu.Už to bylo 15 let...

2.Hrozba se blíží

,,Králi,Králi Erikle"!Král se otočil.Stál zde poslíček,celý roztřepaný.,,Co se děje",řekl

král vlídným hlasem.,,Králi,oslovil ho,nesu špatné zprávy.Orkové se chystají na nás

zaútočit!200 000 vojáků".Od té doby se Krelenská armáda rozrostla už na 150 000 vojáků.

,,Mají přesilu 50 000 vojáků,řekl král.Určitou šanci máme,ale jsou to orkové.Musíme varovat

občany.Jak se jmenujete"?,,Kloer,můj králi",,Kloeri,moc vám děkuji za tuto informaci.

Zazvoňte na zvony.".,,Provedu,můj králi".Zazvonit na zvony,znamenalo,že se všichni

obyvatelé musí dostavit před hrad,protože král jim chce něco zdělit.Poslíček se rozběhl

po červeném koberci pryč z místnosti.Král vyšel ven na velký balkonek.Byl prostorný.

Jeho zábradlí bylo z nejdražších kamenů na světě,podlaha byla vylitá zlatem a na

zábradlí byla zlatem napsaná jména všech králů této země.Za každým jménem byl

malinkatý diamant.Vystoupil dobředu,opřel se o zábradlí a čekal,až přijdou všichni.

Z balkónu bylo vidět na celé nádherné,pozlacené a velmi bohaté město.Všude byli

obrovské domy,přímo paláce,parčíky,fontány a spousta lidí.Král začal.,,Bohužel

mám pro vás,občané špatnou zprávu.Na naši zemi se chystají zaútočit orkové".

V davu to zašumělo a všichni vyděšeně poslouchali dál.,,Prosím vás,proto aby jste

nevycházeli ze svých domů.Ke každé ulici budou přiděleno jako stráž 5 vojáků

pro nejhorší případ.Prosím rozejděte se do svých domů,orkové můžou kdykoli

zaútočit".Otočil se,udělal dva kroky vpřed a vešel ze svého pokoje.Sestoupil po

schodech z drahého dřeva,samozřejmě pozlacené a vešel do pokoje armádního

generála.,,Dobrý den,můj králi",pozdravil generál a uklonil se.,,To je dobré,teď se

neklaň,není na to čas.Vem všech 150 000 vojáků,rozděl stráž tak,jak jsem řekl a

vyjdi z vojáky za město.Nesmíme je pustit dovnitř.Jestli ano,je to konec".Dobře,

můj králi".

3.Bitva u hory Lordalon

Asi za hodinu stáli všechna vojska 2 kilometry za bránou.Nebylo to moc,ale nechtěli

vojáky vysílit ještě před bitvou.Přiběhli čtyři průzkumníci.,,Pane,orkové jsou za

horou Lordalon".,,Dobrá počkáe tu na ně".Hora byla přímo před nimi.Dalo se jí lehce

obejít.Bylo to nádherné místo.Básníci z města tu často sedávali a v hledali svou

inspiraci v této nádherné krajině.Teď to ale žádná krásná krajina nebyla.Když jste

viděli nedaleké brány města,vzadu asi 20 katapultů,10 000 lučištníků,30 000 vojáků

na koních v prvních liních,kteří čekají na smrt a 100 000 vojáků po zuby ozbrojených

v nádherných zbrojích,všichni seřazení a všichni nejistí,proti 50 000 převaze.Generál

seděl na koni v první linii.V jedné ruce držel velké kopí,v druhé vlajku Krelenu,kolem

pasu meč.Otočil se.Z jeho těžké zbroje mu vykukovali sotva oči a nos,stejně tak i

ostatním.,,Jsou tady!!!Ukažte co umíte!!!Braňte do poslední kapky krve náš Krelen!!!

ZA KRELEN!!!ZA KRÁLE ERIKLA"!!!Generál vyrazil proti hordě orků a za ním i vojáci.

Dvě skupiny se srazily.Generál na kopí nabodl tři orky za sebou.Hodil vlajku před sebe

a její ostrý hrot zabodl jednoho z orků.Hodil i kopí,které mělo stejný účinek.Šáhl

k pasu.Vytáhl velký meč a jel dál.Setl hlavy několika dalším orkům a měl pocit,

že vyhrávají.To ale nebyla pravda.Kousek za koňskou jízdou bojovali normální

vojáci.Orkové je zabíjeli jeden po druhém.Katapulty stále stříleli a to taky bylo

jediné,co zabíjelo orky v té skupině.,,Otočte se",zavel.Jízda se otočila a vyjela

k vojákům.Najeli do orků z boku,což mělo drtivý účinek.Řada orků se prolomila

a pomoc jízdy dodala vojákům sebevědomí.Vojáci začali bojovat mnohem líp a

orkové pomalu ustupovali.Zemřel poslední ork.,,Tohle není 200 000 orků,prohlásil

jeden z vojáků.Je jich nanejvýš 50 000",dodal.,,To nevadí,řekl generál.Nejspíš

další čekají za horami.Čekají,že se stáhneme.Projížděli kolem.Sbírali raněné a

čekali.

4.Lest

Průzkumníci se právě vraceli.,,Za horami nejsou pane",řekl jeden.,,Tak se stáhneme",

dal pokyn generál.Vojska se přesunovala k branám.Když spatřili co se stalo,nikdo

tomu nechtěl věřit.Hrstka vojáků,kteří měli hlídat bojovali se 150 000 orky.,,Pane bože",

řekl nevěřícně generál.,,Rychle,na ně"!!!Jízda se rozjela orkům do zad a za nimi běželi

vojáci.Generál se probojoval přes pár orků a vjel do města.okamžitě se k němu

rozběhl posel.,,Král si vás přeje hned vidět pane",ohlásil mu.Generál se rozjel městem

až k hradu.Viděl vyděšené obyvatele jak sedí ve svých domech.Dojel do hradu.Král k

němu přispěchal.,,Co se stalo?Mysleli jsme že vás tak lehce porazili".,,Ne podařilo se

jim obejít nás horami",pane.,,Dobrá,běžte velet svému vojsku".,,Králi,prosím rozdejte

všem mužům zbraně.Kdybychom to nepřežili ať mate alespoň nějákou šanci.Otočil se

a odešel.

5.Osudová bitva

U bran se stále bojovalo.Vojáci tlačili orky pryč z města a docela se jim to dařilo.Vrhl

se znova do bitvy.Tentokrát ne na koni.Sekal kolem sebe mečem,ale orkové se uměli

dobře bránit.Vzadu,za celou skupinou,teď už jenom asi 100 000 orků,stál jejich

náčelník.Byl v plášti,na obličeji měl namalované bojové znaky a držel dvouruční sekeru.

Rozběhl se k němu.Náčelník si toho všiml a čekal na generála.Generál v běhu vyskočil

a pokusil se ho probodnout.Ork uhl a sekl sekerou směrem ke generálovi.Generál jen

těsně uskočil.Bojovali dlouho.Odráželi si navzájem útoky a uhýbali.Byl to urputný boj,

který jak se zdálo neměl konce.Vojáků ubývalo.Teď už jich bylo asi jen 5 000 a těch

orkských 10 000.Všude tekly potoky krve a oni bojovali dál.Generál vykryl další útok

a náčelníkovi bodl meč do břicha.,,A je to",pomyslel si.V tom se ale stalo něco

neuvěřitelného.Ork se přitáhl dál,bolest nebolest a svou sekerou usekl generálovi ruku.

Druhou ránu mu zasekl do hrudníku.Spadl na zem.Nemohl dýchat.Krev mu tekla do

plic.Tohle byl jeho konec.Ork to věděl taky.Klekl na kolena a lehl vedle generála.

Když si vojáci všimli že generál je mrtvý,tak je to rozzuřilo,že proti teď už jen 2 000

přesile,otočili vývoj bitvý.Když padl poslední ork,zbylo už jenm 900 vojáků.

6.Pohřeb a oslava

Všichni se radovali.Dokázali přečkat a vyhrát snad tu nejhorší bitvu.Všichni

ale zároveň truchlili nad strátou asi nejlepšiho generála,kterého kdy měli.Druhý

den byl uspořádán pohřeb a zbylí vojáci dostali ocenění od samotného krále.

Generálovi byla vzdána poslední pocta.Muži se hojně začali hlásit k velmi dobře

placené práci vojáka.Ne kvůli penězům,ale kvůli potřebě.

KONEC

Doufám že se vám líbila a napište hodně komentářů ať si můžu taky počíst.Kdyžtak omluvte pravopisné chyby,chtěl jsem to sem dát co nejdřív,takže už jsem to nestihl zkontrolovat.

Prosím pokud to někam budete kopírovat,napište jméno autora a dejte mě o tom vědět

dark
Member
Member

Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

PříspěvekPředmět: Pěkné!   16th September 2008, 20:02

Opravdu pěkný příběh! Myslím že nás budeš příběhy zásobovat! Very Happy Čtivé, pěkný konec. A teď trochu kritiky (neber si ji nějak, já jsem hrozná kritička...) Žádná pořádná zápletka, pokud měl vyhrát ten dobrý, proč vyhrál ten který na sebe poštval orky, když drancoval jejich zemi a ty ostatní? Jinak je to krásně napsané a těším se na další. Ten kdo to psal má opravdu velký talent! Myslím že ten další příběh už bude určitě dokonalý!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator

PříspěvekPředmět: Re: Krelen   16th September 2008, 20:11

dark napsal:
Opravdu pěkný příběh! Myslím že nás budeš příběhy zásobovat! Very Happy Čtivé, pěkný konec. A teď trochu kritiky (neber si ji nějak, já jsem hrozná kritička...) Žádná pořádná zápletka, pokud měl vyhrát ten dobrý, proč vyhrál ten který na sebe poštval orky, když drancoval jejich zemi a ty ostatní? Jinak je to krásně napsané a těším se na další. Ten kdo to psal má opravdu velký talent! Myslím že ten další příběh už bude určitě dokonalý!
Tak psal sem to já(vážně) a jinak je to tak rok starý,mám napsanou ještě jednu která byla lepší,tam jsem sázel víc na príběh a na zápletku.A jinak kritika musí být,nikdy není nic dokonalý,jinak už asi rok se dokopávám k napsání něčeho dalšího a asi to udělám,jinak tu další povídku postnu zítra ať toho nemáte tolik x)

dark
Member
Member

Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

PříspěvekPředmět: Tak další!   18th September 2008, 15:39

Šoupni sem další povídku, ať mám co číst! lol! Ta předtím se ti povedla, ale doufám že tahle bude ještě lepší. Smile A už piš další, ať nás můžeš pravidelně zásobovat příběhy king
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator

PříspěvekPředmět: Re: Krelen   18th September 2008, 16:41

dark napsal:
Šoupni sem další povídku, ať mám co číst! lol! Ta předtím se ti povedla, ale doufám že tahle bude ještě lepší. Smile A už piš další, ať nás můžeš pravidelně zásobovat příběhy king
Tak to mam co delat x) jj davam dalsi ale pak uz nemam zadnou napsanou,tak budete muset chvilku pockat x)

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Krelen   

Návrat nahoru Goto down

Krelen
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Ostatní :: Vaše tvorba-
Přejdi na: