Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata

PříjemGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Ithan, chlapec který přežil útok zla.

Goto down 
AutorZpráva
dark
Member
Member

Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

PříspěvekPředmět: Ithan, chlapec který přežil útok zla.   16th September 2008, 19:13

Jsou dva tipy zla. S jedním se člověk narodí, je v něm. Každý pozná že je ten člověk špatný a vyhýbají se mu. A pak je tady to nebezpečnější Zlo. Žije vlastním životem. Najde si někoho, až do teď docela hodného člověka a usídlí se v jeho mysli. Ten člověk se chová normálně ale potají koná špatné věci. Snaží se s tím Zlem bojovat, brání se mu ale zatím to Zlo nikdo nepřekonal. Když někoho objevily jak se s tím snaží bojovat, považovali ho za satanistu a že do něj vešel ďábel, protože se kroutil v křečích a vykřikoval různá slova. V tu chvíli zlo tělo opustilo a vešlo do někoho jiného. Jednou se však našel chlapec, který toto zlo dokázal přemoci, ale jak s ním bojoval, střípek té mocné zlé magie v něm zůstal. A tak se každý úplněk proměňoval v ducha a bloudil světem. Nikomu o tom neřekl, neměl ani komu – byl to sirotek.

„Víš, já ti nemohu dát ani kousek mého chleba, chlapče. Sám nemám na jídlo! Víš, v tomhle městě toho moc na jídlo není a já mám ještě svého syna, kterého také musím uživit.“ Ithan pokýval hlavou.Věděl to až moc dobře. „To nevadí, opravdu ne. Já si něco seženu.“ O tom však Ithan pochyboval, znal Gloin, město chudáků a žebráků, až moc dobře. Bylo jeho domovem.
Svůj neslavný život započal u dveří místního sirotčince. Nikdo nevěděl odkud pochází a všichni se mu vyhýbali. To hlavně kvůli jeho očím. Až nepřirozeně jasné zelené oči, skrývající se za černými vlasy, vyvolávaly v lidech rozpaky. Připadalo vám, že se vám dívá do duše. A skoro to tak bylo. Ithan znal lidi moc dobře, poznal toho, který by se nejraději celý rozdal od chamtivé, veselého od smutného, namyšleného od skromné ba dokonce i odvážného od bojácného jen podle očí. Stačil mu jediný pohled na něčí oči a hned věděl kdo je jaký. A možná právě proto přežíval. Věděl koho má požádat o pomoc a komu se raději klidit z cesty. Ale i když uměl poznat lidi, nepomohlo mu to zvětšit nároky na lepší život, smůla a neštěstí ho provázejí celým jeho životem. Nejhorší ze všeho však byla ta příhoda se Zlem. I když ho silou své vůle dokázal přemoci, zůstal tam už zmíněný střípek Zla. A tím se jeho život změnil. Každý měsíc se proměnil v ducha – ne, v démona! Zachoval si své tělo, ale najedenou měl obrovskou sílu. Nebyl průhledný, ba naopak, až moc živý a jasný. Lidem se jeho obraz vrýval do paměti a bolel je v jejich mysli tak že to ani není možné. Když se Ithan proměnil, najednou mě na sobě černý plášť a pod ním černou rytířskou zbroj, přes rameno toulec s šípy a luk, a za pasem v pochvě se hrozivě houpal velký meč s matnou černou čepelí. Snažil se oblečení ze sebe sundat ale nešlo to.
Ithan odešel od štědře vypadajícího muže a vydal se k akademii kouzel. Tam jsou štědří až, až. Za to že na něm budou moci vyzkoušet nějaké kouzlo, nebo když bude asistovat při nějaké přednášce mu dají oběd i s večeří. Jenže jsou tak otravní! Před akademií kouzel se zastavil. Stál tam čaroděj v bílém hábitu – to znamená že je to nejvyšší čaroděj. Ithan na něho fascinovaně hleděl.Taky by chtěl být takto mocný! Ale vždyť ty jsi! Co to bylo?, pomyslel si Ithan. To jsem já, Hafonus. Strašné jméno, že? To je mé pravé jméno, jinak mě říkají Gonuth. Jsem nejvyšší čaroděj. Nejvyšší čaroděj? Legendární Gonuth? Hafonus? Tak strašné jméno?! Počkat, on mu řekl své opravdové jméno! Ale vždyť jména mají obrovskou moc, to přece každý ví. On sám ho nikdy nikomu neřekl. Věděla ho jen jedna ošetřovatelka v sirotčinci, která přečetla papírek s jeho jménem. Ale ta u zemřela, byla velmi stará. A také moc moudrá na to aby to někomu řekla. Pojď za mnou, ale hlavně nenápadně, nestojím o zvědavé pohledy. Zvědavé pohledy? Jaké? Myslel ty tisícovky chlapců co se zastavili uprostřed chůze a fascinovaně na něho hleděly? Možná, to už se ale nedozvíme, čarodějovy myšlenky, jsou pouze a jen čarodějovy myšlenky.
Ithan kráčel nenápadně za čarodějem. Prošel velikou halou a kráčel po točitých schodech, a chodbami, a zase po schodech až nakonec dorazil do kulaté místnosti. Čaroděj seděl za stolem.
„Tak Ithane, jak se ti líbí telepatie?“ Čaroděj se usmíval. Ithan byl zaskočený, protože nevěděl jak se dozvěděl jeho jméno, ani proč se tak hloupě usmívá.
„No, bolí z toho hlava.“ Odpověděl Ithan po pravdě. „Mě taky, Ithane.“ Čaroděj najednou zvážněl.
„Teď vážně Ithane, musím ti něco říct a hned po tom bych tě rád o něco požádal.“ Ithan chvíli přemýšlel co tak důležitého mu chce říct nějaký stařík s obrovskou mocí a s vážným výrazem ve tváři který je velmi dlouho zavřený ve své pracovně a jenom přemýšlí – co po něm někdo takový může chtít? A to na co přišel se mu vůbec nezamlouvalo.
„Hm… no… tamto… no, prostě tamto to není. A neptej se jak vím na co myslíš, jsem čaroděj. Víš jak se stala ta událost s tím Zlem, že?“ Čaroděj nečekal na odpověď a pokračoval. „No, tak ty v sobě žádný střípek nemáš. Ve skutečnosti jsem tě v to, čím jsi proměnil já.“ Ithan vyskočil.
„Cože? A netropíte si ze mě žerty? A proč? A jak?“ Čaroděj se smutně usmál.
„Víš, čarodějové kromě kouzel a magie také studují příběhy. A ty, ty jsi dokonalý hlavní hrdina. Neznámí původ, sirotčinec, výrazné oči, umíš číst vlastnosti lidí z očí, jako první jsi překonal Zlo, máš zvláštní kouzlo a velkou sílu. Když jsi překonal Zlo, řekl jsem si že z tebe udělám hrdinu. Aby se to každý dozvěděl, a… a abych já měl příběh.“ Ithan nevěděl co říct. Možná proto mlčel. Ale možná také proto, že se čarodějovi upřeně díval do očí, ale z nich se nedalo vůbec nic vyčíst.
„A co mám podle toho vašeho příběhu teď dělat?“ Čaroděj se usmál.
„Teď přijde na scénu hodný a mocný čaroděj, který tě vycvičí a se vším ti pomůže – má velká chvíle. Víš jak se každý úplněk měníš? Tak to nemusí být jenom úplněk, můžeš to udělat kdykoliv, jenom v to věř!“ Ithan po něm vrhl vražedný pohled.
„Já se toho ale chci zbavit. Nechci být takový! Nechci aby se mě lidi bály!“ Ithan posmutněl, celým jeho životem ho provází jenom smůla. Samá neštěstí.
„Víš proč se tě bojí? Když jsi Proměněný, tak z tebe vyzařuje ta nálada, kterou právě máš. Ty když jsi Proměněný, nenávidíš celý svět, proto se tě lidé bojí, kdybys byl šťastný, lidi kolem tebe by zalil pocit štěstí, věř mi, to kouzlo jsem zkoušel na svém psovi. Dal jsem mu nažrat a pak vydával šťastné vibrace!“ Ithan se zamyslel. Mohl by být hrdina! A také by z tohoto pekla mohl udělat lepší město, měl by na to moc.
„Naučte mě to! Naučte mě mou schopnost ovládat! Chci pomoct lidem v tomto městě! Viděla jsem smrt, viděl jsem tolik neštěstí, tolik špatných konců, a když budu mít moc, zastavím to!“ Čaroděj se rozzářil.
„Už to umíš! Tím že v to věříš, tím že jsi přijmul svůj příběh a svůj dar, jsi nad svou mocí, získal kontrolu. A teď… teď se musíme rozloučit! Zbytek příběhu je jen na tobě!“
Ithan odešel ze dveří pracovny. O chvíli později vyšel z akademie chlapec v černém plášti, lidé se za ním otáčeli a ukláněly se. Cítili štěstí a moc. Ithan nasedl na černého neosedlaného hřebce a odjel do lesa. Musí si uspořádat myšlenky.

DARK

Prosím nekopírujte celý příběh,do komentářů, děkuji.

Kdo chce pokračování, nechť napíše do komentáře.

Omlouvám se za chyby, kterých je jistě bezpočet.

Všechna práva vyhrazena, žádná část této publikace nesmí být kopírováná bez písemného svolení majitelů práv! - né dělám si srandu, stačí když tam napíšete autora... afro

Naposledy upravil dark dne 20th September 2008, 13:18, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Libop
Super Moderator
Super Moderator

Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 02. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: Ithan, chlapec který přežil útok zla.   16th September 2008, 19:20

velmi hezké,zkus i pokračování...

Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator

Poeet p?íspivku : 289
Registration date : 04. 09. 08

PříspěvekPředmět: ...   16th September 2008, 20:29

Super,dobře vymyšlené,hezky napsané kritizovat zatím nebudu,protože chyby a nedostatky ukáže až pokračování(doufám že nějaký bude)Tohle se vážně povedlo Wink Wink
Akorát jedna výtka,ono by se hodilo spíš Ithan,chlapec který přežil ůtok zla a ne chlapec co prežil útok zla,ale to můžeš upravit;) a taky pokud bude pokračování tak pls připiš za název 1 díl nebo něco takovýho

dark
Member
Member

Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: Ithan, chlapec který přežil útok zla.   17th September 2008, 14:47

Hatake napsal:
Super,dobře vymyšlené,hezky napsané kritizovat zatím nebudu,protože chyby a nedostatky ukáže až pokračování(doufám že nějaký bude)Tohle se vážně povedlo Wink Wink
Akorát jedna výtka,ono by se hodilo spíš Ithan,chlapec který přežil ůtok zla a ne chlapec co prežil útok zla,ale to můžeš upravit;) a taky pokud bude pokračování tak pls připiš za název 1 díl nebo něco takovýho

Už jsem to opravila, měl jsi pravdu. Ale psala jsem to ve spěchu takže je tam určitě spoustu podobných i horších chyb. A moc děkuji za komentář.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator

Poeet p?íspivku : 289
Registration date : 04. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: Ithan, chlapec který přežil útok zla.   17th September 2008, 17:38

dark napsal:
Hatake napsal:

Už jsem to opravila, měl jsi pravdu. Ale psala jsem to ve spěchu takže je tam určitě spoustu podobných i horších chyb. A moc děkuji za komentář.
Nemas zac,to se stane kazdymu,treba ja kdyz neco napisu a nemusi to byt ani povidka a prectu si to za 2 dny tak se me chce zvracet xD

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ithan, chlapec který přežil útok zla.   

Návrat nahoru Goto down

Ithan, chlapec který přežil útok zla.
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Ostatní :: Vaše tvorba-
Přejdi na: