Fórum o anime a ostatních tématech
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum o anime a ostatních tématech

Forum o všech anime seriálů,bereme i jiná témata
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Scary movie 1

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Scary movie 1 Empty
PříspěvekPředmět: Scary movie 1   Scary movie 1 Icon_minitime13th September 2008, 12:25

Scary movie 1 4
Komedie | Horor
USA | 2000 | Dolby Digital, SDDS | 1:2,35 | 88 min. | do 12 let nevhodné

Předmluva
Parodie která nemá s žádným filmem slitování. Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele.Má něco společného s tajemstvím loňského léta?Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mítna pororu...Obrazek Bratři Wayansovi nemají s nikým slitováni.Trojice povedenýchamerických komiků nevynechá žádný s kasovních trháků Hollywoodu.Scary movie 1 2
Scary Movie´´je vynikající´komedie, která odvážně paroduje, filmy Vřískot, Šestý smysl, Matrix, Tajemstvý loňského léta, Záhada Blair Witch, Americká krása, Titanic, Amistad a spoustu dalších scén ze známých filmů bezohledu na žánr.

Tvůrci
Režie: Keenen Ivory Wayans
Scénář: Shawn Wayans, Marlon Wayans, Buddy Johnson, Phil Beauman, Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Kamera: Francis Kenny
Hudba: David Kitay
Hrají: Carmen Electra, Dave Sheridan, Anna Faris, Shawn Wayans, Marlon Wayans, Jon Abrahams

Příběh

V poklidném americkém městečku začne zničehonic řádit vrah ve známé halloweenské masce a černém kostýmu. Jeho akce ovšem mají velmi svérázný průběh - někdy ho překvapí oběť nečekanou reakcí, jindy se zdrží na marihuanovém večírku, pak ho pro změnu při vraždění předběhne někdo jiný...

Fotky
Scary movie 1 4024429

Scary movie 1 4024445

Scary movie 1 4024474

Scary movie 1 1747704

Scary movie 1 1747721

Scary movie 1 1747685

Scary movie 1 1747682

Videa



Návrat nahoru Goto down
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Scary movie 1 Empty
PříspěvekPředmět: Scary Movie - obecně   Scary movie 1 Icon_minitime14th September 2008, 17:08

Podle mě je Scary Movie hloupá zábava ale když už bych měla říct jaký díl byl nejlepší zvolím si 3. Jednička byla spíš zaměřená na sprosté scénky než na vtip.
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Scary movie 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scary movie 1   Scary movie 1 Icon_minitime14th September 2008, 17:34

dark napsal:
Podle mě je Scary Movie hloupá zábava ale když už bych měla říct jaký díl byl nejlepší zvolím si 3. Jednička byla spíš zaměřená na sprosté scénky než na vtip.
Podle me nej scary movie 4, 1 a 2 nic moc,3 lepsi a 4 se me vazne libila,ale rozhodne jsou mnohem lepsi filmy
Návrat nahoru Goto down
Libop
Super Moderator
Super Moderator
Libop


Poeet p?íspivku : 137
Age : 28
Registration date : 02. 09. 08

Scary movie 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scary movie 1   Scary movie 1 Icon_minitime14th September 2008, 18:37

Hatake napsal:
dark napsal:
Podle mě je Scary Movie hloupá zábava ale když už bych měla říct jaký díl byl nejlepší zvolím si 3. Jednička byla spíš zaměřená na sprosté scénky než na vtip.
Podle me nej scary movie 4, 1 a 2 nic moc,3 lepsi a 4 se me vazne libila,ale rozhodne jsou mnohem lepsi filmy
no pro mě je taky nej 4 a zítra jí sem přidám Wink
Návrat nahoru Goto down
dark
Member
Member
dark


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 06. 09. 08

Scary movie 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scary movie 1   Scary movie 1 Icon_minitime14th September 2008, 19:20

Libop napsal:
Hatake napsal:
dark napsal:
Podle mě je Scary Movie hloupá zábava ale když už bych měla říct jaký díl byl nejlepší zvolím si 3. Jednička byla spíš zaměřená na sprosté scénky než na vtip.
Podle me nej scary movie 4, 1 a 2 nic moc,3 lepsi a 4 se me vazne libila,ale rozhodne jsou mnohem lepsi filmy
no pro mě je taky nej 4 a zítra jí sem přidám Wink

Já jsem 4 neviděla, na jakej film je?
Návrat nahoru Goto down
Yamashita Kazuma
Super Moderator
Super Moderator
Yamashita Kazuma


Poeet p?íspivku : 289
Age : 28
Registration date : 04. 09. 08

Scary movie 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scary movie 1   Scary movie 1 Icon_minitime14th September 2008, 19:48

dark napsal:
Libop napsal:
Hatake napsal:
dark napsal:
Podle mě je Scary Movie hloupá zábava ale když už bych měla říct jaký díl byl nejlepší zvolím si 3. Jednička byla spíš zaměřená na sprosté scénky než na vtip.
Podle me nej scary movie 4, 1 a 2 nic moc,3 lepsi a 4 se me vazne libila,ale rozhodne jsou mnohem lepsi filmy
no pro mě je taky nej 4 a zítra jí sem přidám Wink

Já jsem 4 neviděla, na jakej film je?

Vesnice,Valka svetu a nejakej japonskej horor,sou tam narazky i na dalsi filmy ale toto je takovy nejvyraznejsi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Scary movie 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Scary movie 1   Scary movie 1 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Scary movie 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Scary movie 2
» Scary movie 3
» Scary movie 4
» Epic movie
» Disaster Movie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o anime a ostatních tématech :: Recenze :: Filmové recenze-
Přejdi na: